Selena Gomez: Jeta ime nuk ka kuptim pa ty

14/12/2015 00:00

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme në botë, por përveç kësaj të kesh mike Taylor Swift është një gjë që të gjithë do e dëshironin.

Ditën e djeshme ajo ka festuar 26-vjetorin e saj të lindjes dhe shumë prej mikeshave të saj të famshme kanë uruar artisten për ditëlindje.

Një urim tepër i veçant Swift i ka ardhur nga Selena Gomez, e cila ka zgjedhur “Instagram”-in për të uruar mikeshën e saj, duke shkruar: “Jeta ime nuk ka kuptim pa ty Taylor”.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel