“Fshatarja” Bar Refaeli

14/12/2015 00:00

Modelja izraelite, Bar Refaeli ka pozuar së fundmi për linjën e veshjeve intime “Agent Provocateur”, duke treguar format e saj tejet seksi.

Edhe pse në të shumtën e rasteve zgjidhen brigjet e detit apo ambiente të hapura e me diell për të realizuar foto të tilla, këtë herë 30-vjeçarja superseksi ka zgjedhur fshatin dhe kasollet me kashtë.

Megjithatë, fotot e fundit të modeles, e cila është nga më të kërkuarat në botën e modës, të lënë pa fjalë…

FOTO GALERI
1/8

Top Channel