Rita Ora, një Babagjysh seksi (Video)

13/12/2015 00:00

Në ditën e 12 të publikimit të videove të “LOVE” për Krishtlindjet, revista na ka sjellë Rita Orën.

Këngëtarja 25-vjeçare ka veshur një kostum Babagjyshi shumë provokues, ku tregon dekoltenë e saj të bollshme dhe kërcen nën ritmin e këngës “Jingle Bell Rock”.

Gjatë videos, ajo ngre edhe minifundin e saj, duke treguar të pasmet.

Top Channel