“Zoti e bekoftë Amerikën”

12/12/2015 00:00

Revista “Love” ka rreth 11 ditë që po surprizon me vajzat që paraqit në faqet e saj, por duket se Alessandra Ambrosio është bërë qendra e vëmendjes për të pestin vit rresht.

Ish-modelja e Victoria’s Secret ka treguar anën e saj patriotike, e veshur me një palë bikini teksa ka pozuar për kalendarin e fundit.

Për këtë kalendar kanë pozuar gjithashtu personazhe të famshëm si Gigi Hadid, Pamela Anderson, Irina Shayk dhe Emily Ratajkowski.

Pavarësisht se modelja është nga Brazili, duket se në këtë kalendar ka përfaqësuar më së miri koleget e saj amerikane.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel