Mos guxoni të mplekseni me të!

12/12/2015 00:00

Ajo ishte e mrekullueshme në Victoria’s Secret Fashion Show 2015. Shanina Shaik na tregon punën e saj për të mbajtur krahët e Victorias.

Bukuroshja 24-vjeçare ka postuar në Instagram foto në palestër, duke treguar format dhe muskujt e saj.

“Yoga Boxing & Sprints, përfundoi mirë java ime #Gymonset”, shkruan modelja brune në foton e saj.

Shanina ka qënë pjesë e spektaklit të Victoria’s Secret në vitet 2011, 2012 dhe 2014, dhe në nëntor bëri të ditur se do të ishte dhe në spektaklin e këtij viti.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel