Fotot provokuese të Lindsay Lohan

12/12/2015 00:00

Aktorja 29-vjeçare Lindsay Lohan i kthehet pas më shumë se një viti setit të fotove. Bukuroshja ka qënë në ishullin grek të Mykonos, për të bërë fotot për edicionin dimëror të revistës “No Tofu”.

Pjesa më e madhe e fotove janë bardh e zi, teksa Lohan shfaqet në një krevat lakuriq, me një çarçaf të hedhur mbi vete.

Edhe në fotot e tjera ajo shfaqet mjaft provokuese. Për momentin Lindsay është mjaft e zënë. Ajo ka linjën e saj të modës për Lavish Alice, është duke xhiruar filmin e ri “The Shadow Within”, që do të shfaqet më 2016.

Lohan luan rolin e Patricia në “Indie Flick”, bashkë me Gianni Capaldi dhe Charlotte Beckett. Ish ylli i Disney nuk ka xhiruar filma që nga trilleri i saj në 2013, “The Canyons”.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel