Përgjigjet vajza misterioze e Bieber

11/12/2015 00:00

Pak ditë më parë këngëtari Justin Bieber poston në profilin e tij në Instagram foton e një vajze duke kërkuar ndihmën e fansave për ta gjetur.

Fansat e tij nisën ta ndihmonin, ndërsa më në fund u gjet edhe vajza misterioze. Quhet Cindy Kimberley, një 17-vjeçare nga Spanja. Duke përfituar nga rasti disa fanse të këngëtarit kanadez janë vetëidentifikuar si Cindy.

Por, kush është Cindy Kimberley e vërtetë?

Në Instagram ajo ka emrin @wolfecindy, dhe ka kthyer një përgjigje: “Nuk di si t’i përgjigjem kësaj, por unë thjesht kam një llogari në Instagram (kam përdorur Twitter por e kam ç’aktivizuar llogarinë). Redaktim: Sapo fshiva dhe llogarinë time në Tumblr, por dikush më ka marrë linkun e vjetër”.

Mjaft zbavitëse si histori, duket se Cindy është një fanse e muzikës së Justin. Ajo kishte postuar një video të sajin me hitin e ri të Bieber “No Pressure”, vetëm një ditë para se këngëtari ta kërkonte.

“A mund të jetë kjo fillimi i historisë më të mirë të dashurisë në moshën dixhitale?”, shkruan revista “Elle”.

Top Channel