Nicki Minaj, topless për “Billboard”

11/12/2015 00:00

Ajo u bë objekt thashethemesh sërish të mërkurën, teksa postoi një foto të një unaze me diamant në gishtin e martesës.

Por Nicki Minaj konfirmoi për Nillboard se i dashuri i saj Meek Mill në fakt i kishte dhënë të zgjidhte një copë bizhuterie por nuk bëhej fjalë për fejesë.

33-vjeçarja e cila ka pozuar topless për kopertinën e revistës, është ngacmuar në intervistë mbi një martesë të mundshme në të ardhmen me reperin.

“Meek më tha këtë, por ne nuk jemi të fejuar”, ka shpjeguar Minaj. Megjitahtë, për ti komplikuar gjërat më shumë ajo shtoi para së gjithash: “Ai më ka thënë se do të majëp tre unaza para se të martohemi”.

Ajo zbuloi se merr këshilla për këtë gjë nga çifti Beyonce dhe Jay Z. “Ne aktualisht kemi folur gjithashtu dhe me Jay Z dhe Beyonce për këtë”.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel