Lajmi i fundit
Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë, të ambulancës dhe të zjarrfikëses, dhe teknikët të cilët po punojnë për rregullimin e defektit.

Thjesht shokë, apo më shumë?

10/12/2015 00:00

Ata kanë bërë emër në muzikë me zërat e tyre. Justin Bieber dhe Ella Eyre janë fotografuar të dielën në një festë në Londër.

Daily Mail shkruan se nuk dihet nëse ata janë shokë të mirë apo diçka më shumë, teksa të dy janë shfaqur njëri pas tjetrit, me veshjet e tyre ‘casual’ si dy 21-vjeçarë.

Bieber pas performanfës së tij në Capital FM, Jingle Bell Ball, duket mjaft i qeshur teksa përshëndet fotografët që po prisnin të ndiznin blicët e tyre.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel