“Më mirë zhvishem sesa të flas në publik”

09/12/2015 00:00

Heidi Klum ka treguar se ka shumë frikë të flasë në publik dhe këtë gjë e ka rrëfyer duke u zhveshur për një set fotografik për revistën “Galore”.

“Kurrë nuk kam pasur problem të heq rrobat për të bërë foto, por kur më duhet të flas përpara njerëzve bllokohem, nervozohem dhe nuk më dalin fjalët”, tha ish-modelja e “Sports Illustrated”.

42-vjeçarja pozoi me të brendshme në disa foto shumë provokuese.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel