Ratajkowski kërcen me të brendshme për kalendarin e “LOVE” (Video)

08/12/2015 00:00

Emily Ratajkowski na ka mahnitur sërish, kësaj radhe me një video për kalendarin festiv të revistës “LOVE”.

Modelja 24-vjeçare shihet vetëm me të brendshme, duke treguar “asetet” e saj të bollshme dhe duke kërcyer në ritmin e këngës “I Just Want To Make You Sweat” nga David Guetta.

Top Channel