“Foton na e prish një fanse e çmendur”

08/12/2015 00:00

Ato kanë shijuar së bashku një ditë të tërë në një park zoologjik, duke argëtuar fansat me dëfrimet dhe lojërat e tyre.

Por argëtimi nuk u ndal kur as për miqtë e rinj të Taylor Swift dhe Blake Liveley teksa vajzat janë afruar shumë me një kangur.

Duke pozuar për një selfie me kafshën, vajzat bëjnë shaka pasi këngëtarja me famë botërore “i prishin foton”, Liveley, duke e përshkruar atë si një “fanse të çmendur”.

Duke postuar foton në Instagram, 28-vjeçarja Blake shkruan: “Loja e selfie ishte e fortë… derisa foto u prish nga një fanse e çmendur. Ku është siguria kur të nevojitet”.

Më herët, Taylor postoi foto në Instagram bashkë me Liveley, duke postuar foto të të dy vajzave duke u argëtuar në Queensland’s Movie World Park.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel