Lajmi i fundit
Në Shkodër rrezikojnë të mos hapen 10 programe studimi
Rektorja Rajmonda Kçira, thotë se po pritet një udhëzim i Ministrisë sesi do të veprohet me degët që rrezikojnë të mos hapen
Peleshi: Dy avionë Canadair CL-415 po punojnë për shuarjen e flakëve në vatrën e zjarrit në Darëzezë

Edhe ti me këtë fustan të shëmtuar?!

08/12/2015 00:00

Nicky Hilton dhe Dee Ocleppo, bashkëshortja e stilistit Tommy Hilfiger, kishin veshur të njëjtin fustan të Valentinos në një event në Nju Jork.

Faqja e lajmeve rozë TMZ, pyet se “Kujt i ri më mirë fustani?”, por në të vërtetë nuk ka fituese.

Top Channel