Myleene Klass promovon linjën e saj të të brendshmeve

07/12/2015 00:00

Myleene Klass ka një trup shumë të mirë dhe këtë e tregon sa herë që i jepet mundësia. Për këtë arsye, vendosi që askush më mirë se ajo nuk do të ishte e përshtatshme për promovimin e linjës së saj të të brendshmeve.

Stilistja 37-vjeçare tregon format fizike si të një modeleje në setin fotografik, ku duket e mrekullueshme.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel