Pa kaluar as një javë nga incidenti i mëparshme, Rita sërish është ndjerë në siklet me veshjen e saj.

Këngëtarja bukuroshe 25-vjeçare ka nxjerrë sërish, pa dashje, gjoksin nga fustani që kishte veshur të shtunën në mbrëmje. Dhe duket se vëmendja është përqëndruar sërish tek incidenti i saj.

Ora kishte veshur një fustan me lule, disi të hapur para dhe pas. Sërish situata e sikletshme kaloi me të qeshura, teksa këngëtarja u mundua të rregullonte fustanin.

Vetëm një javë më parë, Rita pësoi një tjetër incident të tillë, ndërsa një ditë më pas postoi edhe një foto të sajën me recipeta.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel