Format e mrekullueshme të nënës me 3 fëmijë

07/12/2015 00:00

Edhe pse është 39 vjeç dhe nënë e 3 fëmijëve, Elsa Pataky vazhdon të ruajë forma fizike të admirueshme dhe për këtë arsye ajo nuk e ka problem të pozojë për të reklamuar linja të brendshmesh.

Këtë radhë, bashkëshortja e aktorit Chris Hemsworth ka realizuar një set fotografik ku shihet vetëm me reçipeta dhe mbathje të markës “Women Secret”.

Muajin e kaluar, aktorja spanjolle ishte pjesë edhe e një videoklipi muzikor të kësaj marke.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel