Ajo gjithmonë është një femër shik. Por këtë herë duket se ka zgjedhur një stil pak më relaksues dhe sportiv, teksa është shfaqur në një hotel në Miami me atlete dhe një fustan ku duken këmbët e saj të bronzëta.

18-vjeçarja duket mjaft e bukur edhe kur prioritet i saj është komforti para gjithçkaje tjetër. Fustani i gjatë i bardhë, me dy të çara anash tregonte këmbët e saj që ndoshta për ti mbuluar, bukuroshja kishte marrë një çantë të madhe. Sipër një xhaketë lëkure, dhe atlete sportive.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel