Gisele pozon për “Pantene”

05/12/2015 00:00

Gisele Bundchen mund të ketë hequr dorë nga pasarelat në fillim të këtij viti, por kjo nuk do të thtoë se ajo nuk është më njëra nga më të mirat.

Supermodelja me origjinë nga Amerika Jugore ka pozuar për fushatën e “Pantene Brazil” me rroba banje.

Bukuroshja 35-vjeçare dukej se po kalonte mjaft mirë, pasi ka postuar edhe një foto në llogarinë e saj në Instagram ku tegon këmbët dhe shkel syrin gjatë punës me fotografët në një jaht.

Më vonë edhe “Pantene” ka postuar një foto, por kësaj radhe Bundchen është ulur duke treguar flokët dhe jo vetëm.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel