Ja si lyhet me krem plazhi Irina Shayk (Video)

04/12/2015 00:00

Irina Shayk i ka mahnitur të gjithë me videon e publikuar nga revista “LOVE” për festat e fundvitit.

Modelja 29-vjeçare e ka xhiruar këtë video në një plazh të Nju Jorkut, ku shihet me një kostum banjoje dhe lyen trupin me krem plazhi.

Top Channel