Këngëtarja e famshme u vu në siklet një ditë më parë, teksa pa dashje, i doli gjoksi, pasi dilte nga një klub nate. Por Rita Ora i ka dhënë një përgjigje edhe kësaj.

Pas publikimit të fotove, Rita ka postuar në profilin e saj në Instagram, e veshur me recipeta ku ka mbuluar gjokset e saj me duar.

Rita, e cila sapo ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të, u kujdes të kishte sukses mes 7.1 milionë ndjekësve të saj në Instagram, me foton selfie. Mbi recipeta ajo kishte vënë një palë zinxhirë floriri dhe kishte dekoruar duart e saj me unaza dhe një rrip të zi në qafë.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel