Lydia Bright, magjepse në Australi

30/11/2015 00:00

Nëse ka diell dhe det, aty mund të gjesh Lydia Bright. Ish-ylli i “TOWIE” ka tërhequr të gjithë vëmendjen në plazhet e mrekullueshme të Australisë.

25-vjeçarja ka lënë pas pjesën tjetër të botës, ku temperaturat e ulëta mbizotërojnë dhe ka vendosur të kalojë disa ditë të mrekullueshme në Australi.

Lydia Bright mbante veshur bikini të bardha, të cilat i tregonin më së miri format e saja të bëshme trupore.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel