Lindsay, me fustan gjumi në festë?

30/11/2015 00:00

Ajo i është kthyer punës për të xhiruar filmin e saj të parë në dy vite, “The Shadow Within”.

Por kjo nuk e ndalon Lindsay Lohan të humbë rastin të festojë deri në orët e para të mëngjesit në lokalet e Dubait.

Bukroshja kishte veshur një fustan mëndafshi, ngjyrë kremi, dhe me një tualet mjaft natyral.

Top Channel