Nicole tregon talentin në sport

26/11/2015 00:00

Nicole Bass është duke shijuar jetën si beqare dhe po kalon më shumë kohë me miket e saj.

Ajo është parë nën shoqërinë e një mikeje në plazh në Tenerife. Por, ajo nuk e shfrytëzoi këtë kohë vetëm për të marrë rreze dielli.

24-vjeçarja tregoi edhe talentin e saj në sport. Shoqet kishin marrë me vete edhe një top për të shtyrë kohën.

Nicole tregoi edhe njëherë se është në formë të mirë, duke treguar trupin e tonifikuar me një palë bikini rozë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel