Ajo është një nga modelet më të paguara në botë, dhe ishte latinia e parë që përfaqësoi Estee Lauder, duke u etiketuar si supermodelja e re.

Dhe ta gjykosh nga fushata e fundit e Joan Small, është e lehtë të shohësh se si. Modelja 27-vjeçare nga Puerto Rico, tregon look-un e saj natyral dhe trupon perfekt në fushatën e saj të fundit.

Joan e cila është modelja e lidhur më mirë me këtë industri, ka treguar hiret e saj në një fushate të quajtur #SHAREYOURSEXY.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel