Miqësia mes Kylie Jenner dhe Gigi Hadid sa vjen e forcohet. Vajzat kanë qenë në festën e ditëlindjes së Haily Baldwin, ndërsa kanë postuar edhe një video ku po bëjnë një “lojë” seksi.

Në të vërtetë, Kylie është ajo që ngacmon Gigin duke e goditur në të pasme dhe i kërkon që të ulet, ndërsa modelja e “Victoria Secret” ia kthen duke i thënë “Më pëlqeu”.

Videoja e publikuar në Snapchat tregonte edhe Haileyn, ndërsa Kylie i uron ditëlindjen në një mënyrë të veçantë. “Urime ditëlindjen Hailey, asnjëherë s’më ke pëlqyer”, thotë Kylie.

Motra më e vogël e Kim Kardashian dukej shumë e bukur në një fustan të gjatë e të bardhë.

Top Channel