Ajo është e njohur për stilin e saj të çuditshëm. Dhe Rita Ora është shfaqur me një mtualet të lehtë, teksa largohej nga studiot e X Factor të premten.

Këngëtarja 24-vjeçare duket në fakt sikur është duke festuar Hallounin, me një palë pantallona të zeza, me motive skeleti. Megjithatë flokët me modelin e ri i shkojnë shumë.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel