Shoqet e ngushta Katy Perry dhe Kris Jenner

20/11/2015 00:00

Pas publikimit të videos, dhuratë dhe dedikim për ditëlindjen e 60-të për Kris Jenner, Katy Perry dhe nëna e Kim janë shfaqur me një foto së bashku.

Kris Jenner ka postuar një foto me Katy në Instagram, nën diçiturën: “Sërish ne!!!!”. Fotoja është bërë në kuzhinën e shtëpisë së Jenner në Los Angeles, pak para se ato të darkonin së bashku me të dashurin e 60-vjeçares.

Top Channel