Kate Hudson tregon të pasmet

12/11/2015 10:30

Kate Hudson ka punuar shumë kohët e fundit në palestër dhe ka vendosur që rezultatet e kësaj pune t’i tregojë në Instagram.

Aktorja 36-vjeçare postoi një foto me bikini, ku shihet duke ujitur kopshtin me një zorrë në dorë.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel