Ajo preferon të jetë serioze sa herë që përballet me kameran. Por Victoria Beckham nuk mund të mos shfaqte buzëqeshje dhe kënaqësi teksa morri çmimin në Glamour Women of the Year nga djali i saj i madh, Brooklyn.

Stilistja 41-vjeçare ka përqafuar ngrohtësisht djalin model 16-vjeçar, pasi ai i dha trofeun e Fashion Force në Carnegie Hall.

Top Channel