Pamela Anderson feston shërimin me një foto nudo në Instagram

09/11/2015 00:00

Pamela Anderson lajmëroi ndjekësit e saj në Instagram se më në fund është shëruar nga hepatiti C dhe për të festuar lajmin e mirë, ajo vendosi të postonte një foto të vjetër të saj ku pozon nudo.

“Jam SHËRUAR!!! Sapo e mora vesh. Shpresoj që të gjithë ata që kanë hepatit C të mund të kurohen. E di që është e vështirë të marrësh kurën, por gjithsesi…”, shkroi 48-vjeçarja në komentin shoqërues të fotos.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel