Ireland, është shumë i ngushtë për ty!

07/11/2015 00:00

Të enjten, ajo ndodhej në shtëpi pas festës për lojën e re të Bethesda, Fallout 4 në Los Angeles.

Ireland Baldwin kishte veshur një fustan të bardhë me prerje ku tregohej pjesa poshte gjoksit. Por duket se vajza e Alec Baldwin dhe Kim Basinger ka më shumë gjëra për të shpërndarë me fansat e saj.

Të premten, 20-vjeçarja postoi një selfie duke treguar format e saj teksa përpiqej të vishte një fustan ngjyrë portokalli, që për të ishtë shumë i vogël. Në foto ajo shkruan: “Shihni se si Houdini Baldwin sfidon shkencën duke u futur në një masë 000”.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel