Kendall i lë vend imagjinatës

03/11/2015 00:00

Ajo sot bën 20 vjeç, por si të gjitha motrat Kardashian, Kendall Jenner dëshironte të kishte më shumë se një natë të madhe për ditëlindjen e saj.

Brunia erdhi në festë e shoqëruar nga motrat dhe e ëma, për një festë të hënën në mbrëmje, në Hollivud.

Modelja përdori rastin për të veshur një “jumpsuit” që në fakt në pjesën e sipërme i linte vend imagjinatës. Veshja ishin dy shirita të zinj që i mbulonin gjokset dhe që lidhet bashkë me një kollare në qafë.

Top Channel