Gisele Bundchen zmadhon gjoksin

03/11/2015 00:00

Gisele Bundchen i është rikthyer përsëri rrobave të plazhit ditën në fund javë. Kjo është hera e parë që modelja 35-vjeçare ka dalë me bikini në plazh që nga koha kur u raportua për një ndërhyrje të bërë në gjoks gjatë kohës që vizitoi Parisin.

Në fotot e publikuara modelja braziliane dallohej qartë që gjoksi i saj ishte më i mbushur, teksa shijonte rrezet e diellit me fëmijët dhe bashkëshortin e saj.

Modelja, e cila është renditur si më e paguara vitet e fundit, dukej e mrekullushme me trupin e saj të tonifikur dhe duket se ndërhyrja i ishte përshtatur më së miri me format.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel