Bukuria natyrale e Zendaya-s

03/11/2015 00:00

Zendaya tregon më së miri bukurinë e saj natyrale teksa ka mbërritur në një mbrëmje mode në Nju Jork. Këngëtarja dhe aktorja duke perfekte me një fustan të gjatë floral, me gjethe vjeshe, dhe flokët e kapura.

Fustani tregonte trupin e hollë të 19-vjeçares, ndërsa sandalet e saj me një xhufkë përpara, ishin disi zbavitëse.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel