Gemma Atkinson tregon asetet në Kubë

02/11/2015 09:30

Gemma Atkinson u fotografua në një pishinë, gjatë një dite pushimi në Kubë. Aktorja dhe modelja britanike dukej e mrekullueshme në ujë me një bikini rozë.

30-vjeçarja ndodhet në Kubë pas disa ditësh xhirimi të serialit “Emmerdale”.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel