Adele rikthehet pas tri vitesh me këngën e saj të re. “Hello”, një baladë e re që ofron shijen e parë të albumit të ri të këngëtares britanike, “25”.

Rëfreni ka firmën e Adele me vokalin e saj unik: “Përshëndetje nga ana tjetër/duhet të kisha telefonuar mijëra herë/ për të të thënë që më vjen keq për gjithçka kam bërë”.

Muzika shoqërohet nga një piano dhe një bateri, në pjesën më të madhe të këngës, e cila është prodhuar nga Greg Kurstin dhe regjistruar në Los Angeles

Titulli është një këngë rikthimi me pak zemërim brenda. Adele as lindjes së fëmijës së saj në 2012, ka qënë në një karrierë letargjike. “Hello” është kënga e parë e Adele që nga 2012 kur regjistroi dhe “Skyfall” për filmin e James Bond.

Top Channel