Lewis Hamilton “adhuron” Will Smith

21/10/2015 00:00

Piloti i Formula 1 e quan “të mençur dhe të vërtetë” aktorin e Hollivudit Will Smith, pasi kanë festuar së bashku në Miami.

“Një nga njerëzit më frymëzues, i vërtetë dhe i mençur që mund të takoni”, shkruan Lewis në diçiturën e fotos së postuar me aktorin në Instagram.

Ylli i Formula 1 konfirmon në këtë mënyrë adhurimin për aktorin hollivudian.

Top Channel