Nicki, tregon asetet në Insta

18/10/2015 00:00

Mbretëresha e repit, Nicki Minaj ka postuar disa foto në Instagram duke vënë në pah edhe njëherë asetet e saj.

Të gjitha fotot i ka realizuar në shtrat, ndërsa në njërën prej tyre është e shoqëruar nga një mike e saj.

Ylli i hitit “Anakonda”, emri i vërtetë i së cilës është Onika Tanya Maraj, nuk ka ngurruar të shfaqet edhe me të brendshme.

32-vjeçarja është e njohur për linjat e saj, që ndonjëherë lënë në hije edhe këngët për të cilat thotë se ju kushton shumë kujdes, pasi preferon që njerëzit ta mbajnë mend për prodhimet muzikore dhe jo për linjat.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel