Një familje e mrekullueshme syblu

16/10/2015 00:00

Djali i Megan Fox, Bodhi, është një njeri i adhurueshëm… si një ëngjëll. Ajo ka postuar një foto të tij në Instagram, që sipas bluzës, me siguri është një bebe Nirvana.

Edhe vëllai i Bodhi, Noah në një foto të një viti më parë duket një njeri ëngjëll. Një familje e mrekullueshme syblu!

Në gusht të këtij viti u raportua se çifti Megan Fox dhe Brian Agustin Green mun të ndaheshin pas 11 vjetësh.

FOTO GALERI
1/2
Noah

Top Channel