Me lëkurën e saj të nxirë nga dielli dhe me trupin e hollë, Irina Shayk i ka lënë të gjithë me gojë hapur në setin e fotove për fushatën reklamuese të koleksionit të të brendshmeve të “La Clover”.

29-vjeçarja, e cila aktualisht është e lidhur me aktorin Bradley Cooper, tregon format e saj, e veshur me disa të brendshme shumë seksi.

Irina Shayk ka nisur që në vitin 2012 të bëjë reklama për disa nga markat më të famshme të të brendshmeve për femra.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel