Gerard Butler dhe e dashura e tij, Morgan Brown, janë duke kaluar disa ditë pushimi në plazhin e Malibusë.

Çifti duket se është duke shijuar ditët me diell, me aktorin i cili nuk ka mundur të përmbahet, pasi e dashura e tij dukej shumë seksi me bikini.

Ata kanë shkëmbyer puthje, por në një moment Gerard ka vënë edhe dorën në të pasmet e të dashurës së tij.

Sidoqoftë, gjërat janë duke ecur mjaft mirë për çiftin, të cilët janë duke shijuar suksese edhe në profesionet e tyre.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel