One Direction publikon këngën “Perfect”

11/10/2015 13:50

One Direction ka publikuar projektin e tyre muzikor me titull “Perfect”. Kjo këngë është pjesë e albumit të tyre të pestë “Made In The A.M”, i cili do të publikohet në mbarë botën më 16 tetor 2015.

“Perfect” është prodhuar nga Julia Bunetta, Jesse Shatkin dhe AFTERHRS dhe e shkruar nga Harry Styles dhe Louis Tomlinson.

Me shitjen e mbi 65 milionë kopje albumesh në mbarë botën dhe performancave të tyre për 7.5 milionë fansa, One Direction është kthyer në një fenomen të vërtetë në muzikën pop-it.

Top Channel