Perfeksioni e ka emrin Naomi Campbell

02/10/2015 00:00

Ajo ka qenë një nga supermodelet më të kërkuara për 30 vite me radhe dhe Naomi Campbell ka konfirmuar edhe njëherë që vazhdon ende të jetën në qendër të vëmendjes teksa ka pozuar nudo për një set fotografik.

Fotografitë e publikuara tregojnë fizikun e mrekullueshëm të 45-vjeçares, teksa është zhveshur plotësisht duke mbuluar pjesët intime me disa ikona.

Këto foto vërtetojnë faktin se perfeksioni e ka emrin Naomi Campbell.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel