Kris dhe Caitlyn, për herë të parë së bashku

14/09/2015 10:00

Është hera e parë që çifti ka qënë vetëm që nga transformimi i Caitlyn Jenner. Dhe duket se Kris Jenner është mirë në fillim të xhirimit që EOnline ka postuar të dielën në edicionin e saj E!’s I Am Cait

Çifti ka postuar një selfie dhe Caitlyn surprizoi ish bashkëshorten, kur e puthi në faqe.

59-vjeçarja u surprizua teksa Cait, 65 vjeç i la shënjë buzëkuqi në faqe. Ato janë takuar të diskutojnë mbi gjërat e tyre që kur ish bashkëshorti i Kris, Bruce Jenner u kthye këtë verë në Caitlyn. Ato vendosën të lënë mënjanë diferencat për hir të fëmijëve të tyre.

Top Channel