Naya Rivera zhvishet e gjitha për të treguar barkun e fryrë

12/08/2015 00:00

Naya Rivera është zhveshur nudo për setin e saj të parë fotografik shtatzënë.

Ish-aktorja e serialit ‘Glee’, e cila është në muajin e tetë të shtatzënisë, shihet e veshur vetëm me një peliçe dhe me barkun e fryrë të ekspozuar.

28-vjeçarja ka pozuar për ‘Yahoo!Style’.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel