Lindsay Lohan poston foto pothuajse nudo në Instagram

04/08/2015 00:00

Lindsay Lohan po kalon pushimet e verës në Greqi dhe gjatë kësaj kohe ka treguar format e saj trupore me bikini shumë të vegjël, por aktorja vendosi që të hënën në mbrëmje t’i tregonte edhe më shumë fansave të saj.

29-vjeçarja postoi një foto në Instagram ku duket pothuajse nudo.

Shkrepja është bërë përballë pasqyrës dhe tregon Lohanin vetëm me mbathje.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel