Ajo ka punuar shumë për filmin e saj të fundit. Por 45-vjeçarja Uma Thurman duket e relaksuar në Nju Jork, e veshur me një xhaketë dhe xhinse.

Aktorja shfaqet me humor të mirë, me një buzëqeshje të lehtë për admiruesit e saj teksa kishte dalë me miqtë një ditë pas xhirimeve.

Aktorja që sapo xhiroi filmin “The Brits Are Coming in New York”, ka shfaqur bukurinë e saj natyrale me një grim minimal dhe flokët bjondë të kapur bisht.

Top Channel