Talenti dhe zëri e kanë bërë të famshme në muzikë, por Rihanna tregon se di të jetë shumë e mirë edhe në peshkim.

Këngëtarja ‘i është futur me kokë” dallgëve të Honolulusë ditën e premte, ku ka njohur peshkun më me fat dhe më të pafatë në botë, duke i dhënë ‘puthjen e vdekjes’ përpara se ta shtronte në tavolinë.

Në fotografitë e publikuara, Rihanna shihet e nxehtë si peshkatare, me flokët e kuq dhe të lëshuara e buzët e lyera me një ngjyrë të errët.

“Njihuni me peshkimin e ditës, Zoti Mahi.” shkruan në fotografinë ku pozon me peshkun këngëtarja.

Në një tjetër fotografi të postuar më vonë, Rihanna tregon fatin ‘tragjik’ të peshkut.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel