Modelja i përgjigjet kritikëve: Ikni mbushuni!

25/04/2014 00:00

Është një modele e mrekullueshme, por edhe për të nuk mungojnë kritikat nga përdoruesit e Twitter-it.

Bukuroshja e ‘Sports Illustrated’ kishte postuar të martën një foto dhe komentet që kishte marrë ishin të tilla: “Paske shtuar në peshë?” dhe “I paske marrë ca kile!”

E nervozuar nga tallje të tilla në internet, Chrissy nuk u përmbajt dot.

28-vjeçarja iu përgjigj të gjithë kritikëve kështu: “Sinqerisht, shkoni mbushuni! Si është e mundur t’i thoni dikujt që është shëndoshur? Nuk e di pse ndaj gjithçka me ju.”

Top Channel