Vlorë, vritet me thikë 48-vjeçari

23/04/2014 00:00

Një 48-vjeçar, baba i dy vajzave është vrarë me thikë nga fqinji i tij 23-vjeçar.

Ngjarja ndodhi ne periferi te qytetit te Vlores gjate mesnates kur Mario Bejdollari ka sulmuar me thike dy bashkeshoret ne shtepine e Agim Serelit. Per shkak te goditjes me thike disa here nga fqinji, Agimi 48 vjeç humbi jeten ndersa bashkeshortja e tij 43 vjeç eshte ne reanimacionin e spitalit ne gjendje shoku.

Autori i vrasjes ka hyre nga dritarja ne banese gjate nates dhe policia nuk e ka patur te veshtire ta identifikoje e me pas ta arrestoje mengjesin e sotem. Nderkohe deshmitaret deklarojne se shkak mund te jete bere nje borxh i dhene nga viktima per familjen e autorit te vrasjes, por edhe nje raport me nje nga vajzat e viktimes. Te dy familjet njiheshin prej vitesh dhe ishin zhvendosur njekohesisht nga Gramshi ne lagjen 24 maji te qytetit te Vlores.

Top Channel